Zavolajte nám +420 383 800 155    po - pia 7:30 - 16:00 hod.


DODATOČNÁ ZĽAVA 15 %
na kategórii akcie tohto týždňa kód: ZLAVA15Mikroflanel vs ostatné materiály

Mikroflanel huňatý, plyšový a super teplý kamarát, ktorý v sychravých jesenných dňoch nielen príjemne zahreje vaše skrehnuté údy, navyše vás pohladí, pomazlí a zároveň prekvapí hebkosťou a mäkkosťou svojho jemného vlasu.

Ak hľadáte ideálnu voľbu do čoho sa zababušiť s knížkou, prípadne šálkou horúcej čokolády v ruke, myslím, že ťažko budete hľadať príjemnejšiu náruč, než práve hebučký mikroflanel.

 

 Deka

Deka, farebný a hrejivý pomocník, natoľko bežný, že väčšinou všetkým uniká jeho všestrannosť a širokospektrálna využiteľnosť. Nielenže ohreje naše premrznuté nohy, navyše ochráni chúlostivú sedačku pred čokoládou a fixkou v rúčkách našich detí, a následne dokáže skryť už vzniknuté drobné chyby krásy sedačky.

Domáca pohoda

 Obliečky

Samotné obliečky sa vždy považovali za ozdobu postelí a pýchu spální, do dnešnej doby sa na tomto fakte veľa nezmenilo. Snáď len uponáhľaná doba nás núti voliť materiály, ktoré si vyžadujú menšiu starostlivosť. A čo je ľahšie pre údržbu, než práve mikroflanel. Vyprať, usušiť a okamžite obliecť späť, čo viac si priať.

  • Bavlna. Tento materiál je najvyhľadávanejším a tiež najobsiahlejším zástupcom v celej farebnej ríši s obliečkami.
  • Krep. S krepovou úpravou sa stretávame už celé desaťročia. Jedná sa o bavlnené obliečky, ktoré vďaka "krepovatosti" nie je nutné žehliť a možno ich po sňatí zo šnúry opäť rovno obliecť.

 

  • Mikroflanel. Aj v tomto typu materiálu sa jedná o úplne nežehlivý, hrejivý a teda vyhľadávaný materiál prevažne v zimnom období. Spoľahnite sa, že práve mikroflanel vám pripraví úplne neopísateľný zážitok, kedy Vás obklopí jemnosť, hebkosť a príjemné teplo, vďaka ktorému už nikdy nebude chcieť svoju posteľ opustiť.
  • Mikrovlákno. Ak hľadáte obliečky, ktorá vás v zimne zahrejú a v lete ochladia, ste na správnom mieste. Bohužiaľ pre osoby s kožnými zmenami nie je tento typ obliečok úplne vhodný.
  • Damask. Tento špecifický materiál patrí medzi veľmi luxusnú záležitosť, ktorá si vydobyla svoj ohlas nielen svojím charakteristickým kontrastne lesklým vzorom, ale hlavne kvalitou materiálu.
  • Satén. Priaznivci tohto chladivo hladivého dotyku si za dlhé roky svojej existencie overili prevažne v sparných nociach výhody tohto materiálu.

Nebe v posteli

  Plachta

Ozdobná, navyše veľmi praktická ochrana vášho mnohokrát luxusného matracu môže matrac nielen ochrániť ale aj farebne dozdobiť celú miestnosť.

  • Jersey a froté. Výhoda okamžite použitých obliečok bez nutnosti následovného žehlenia dostala tieto pružné materiály až jeho na pomyselný vrchol. Taktiež pohoda pri povliekania priťahuje čoraz viac nových užívateľov.
  • Plátno. Zástancovia naškrobené  klasiky si tu určite prídu na svoje. Možnosť vyvárať tento materiál je stále jeho neochvejným plusom, hlavne v prímorských oblastiach, kde sú vo veľkej miere využívané ako náhrada prikrývok.
  • Mikroflanel. Matrace oblečeniedo tohto huňatého skvostu nenechajú na pochybách o svojej výnimočnosti vskutku nikoho. Iba ľudia horkokrvní by mohli byť spočiatku zaskočení, avšak nie na dlho. 

Záhada v tkáčovni 

Ak ste sa rozhodli riešiť vianočné darčeky s predstihom a nenechať všetko na vianočné dobu, môže byť práve mikroflanelová deka vašim prvý vianočným počinom.


Dátum zverejnenia: 19.10.2018