Zavolajte nám +420 383 800 155    po - pia 7:30 - 16:00 hod.


DODATOČNÁ ZĽAVA 15 %
na kategórii akcie tohto týždňa kód: ZLAVA15Vytvorte deťom izbu ako z rozprávky

Detské kráľovstvo by malo byť hravé, útulné ale aj bezpečné. Dieťa potrebuje vytvoriť miesto, ktoré pre neho bude niekoľko rokov jeho vlastným útočiskom. Je na vás, aby ste mu spríjemnili činnosti, ktoré povedú k rozvoju jeho detskej duše a zároveň mu vytvoria miesto pre pokoj a odpočinok.

Spomínate si, keď ste ešte boli malé? Aj pre Vás bola Vaša izbička vašim malým kráľovstvom ?

Naše princezné to majú rovnako. Je dôležité, aby sa tam cítili dobre a v bezpečí. Zároveň s tým, ako rastú, začínajú mať svoj vlastný názor a vkus. Páčia sa im určité farby, majú svojich obľúbených filmových hrdinov a záujmy.
Štylizácia izbičky pritom nemusí stáť majetok, ani to nemusí byť veľká drina. Stačí vedieť, čo sa vašej maličkej páči, popustiť uzdu fantázii a pozrieť sa na svet jej detskými očami. Často urobí veľkú zmenu pár jednoduchých krokov, pričom výsledok bude vynikajúci. 

① Kreatívne steny

V izbičke by mal byť dostatok svetla. Farby stien môžete kombinovať a vyhrať sa s prechodmi. Vhodné je aj čiastočné použitie tapiet. Oddelíte tak jednotlivé zóny miestnosti a izbičke to dodá šmrnc.

② Variabilný nábytok

Nábytok musí byť funkčný. Na trhu nájdete aj tzv. rastúci nábytok, ktorý doslova rastie s vekom a výškou dieťaťa.
Nezabudnite zaobstarať na posteľ kvalitný matrac, aby sa vaša princezna zakaždým doružova vyspala.

③ Veselé obliečky

Veľký efekt prinesie aj jednoduchá zmena obliečok. V našom e-shope nájdete pre svoju ratolesť širokú paletu vzorov a potlačí. Na svoje si prídu milovníčky Minnie, Elsy, ale aj ďalších obľúbených filmových postavičiek.

Detské bavlnené obliečky Minnie v kopretinách 140x200

④ Nápadité obrázky, dekorácie a doplnky

Vhodne zvolené obrázky na stenu, poličky, ale aj dizajnové svietidlá a malé dekoračné vankúšiky. To všetko dostanete v dnešnej dobe na trhu. Osviežia priestor a dodajú mu pocit útulného domova. Dotvoria celú atmosféru práve pomocou doplnkov.

 

Nižšie vám prinášame inšpiráciu v podobe obrázkov a videa, ako taká dievčenská izbička môže vyzerať. Želáme vám kreatívnu myseľ a aj ruky a veríme, že vaša princezná bude z výsledku nadšená.

 


Dátum zverejnenia: 05.01.2018