Zavolajte nám +420 383 800 155    po - pia 7:30 - 16:00 hod.


PREDVIÁNOČNÝ
VÝPRODAJ


Práve naskladnené - kvalitné chrániče matracov

Dámy, máte už doma praktické chrániče matracov? Naše nové chrániče prémiovej kvality nielenže ochránia vašu posteľ, ale aj zdravie vás a vašich blízkych!

Práve naskladnené

Práve sme pre vás naskladnili úžasne dômyselné matracové chrániče. Tie už v dnešnej dobe mnohí považujú, aspoň v detských postieľkach za nevyhnutné vybavenie. My vám teraz ale vysvetlíme, prečo by nemali chýbať aj vo vašej posteli.

Zdravie na prvom mieste

Inštaláciou antialergénneho chrániča izolujete matrac od tekutín rôzneho pôvodu aj iných organických zvyškov našej pokožky (kožné bunky, maz, apod.). Tým zamedzíte množeniu zdraviu veľmi nebezpečných baktérií, plesní a samozrejme tiež roztočov. Predíďte vzniku alergií, ich nepríjemných prejavov a ďalších možných ochorení! Používaním chráničov navyše predĺžite životnosť matraca aj o niekoľko rokov.

Chrániče matracov Froté/Softcel

Praktické použitie

Tento typ chrániča sa trochu líši od klasických s gumou v rohoch. Chránič má vzhľad napínacieho prestieradlá. Na posteli skvele drží a odpadá tak časté odtrhnutie alebo vyťahanie rohovej gumy. Použitie je veľmi rýchle a praktické - nasadíte aj zložíte za chvíľku :)

Základ prémiového chrániča tvoria dve vrstvy tkanín. Vrchná, k pokožke veľmi príjemné bavlnené froté, a spodná sofcel, ktorá zabráni preniknutiu nečistôt a tekutín dovnútra matraca.

V našej ponuke v týchto rozmeroch:

 


Dátum zverejnenia: 22.01.2018