Provízny systém/affilate

Ak vlastníte internetové stránky s akýmkoľvek zameraním, vediete si svoj blog, zúčastňujete sa internetových diskusií alebo diskusií na Facebooku, môžete využiť náš provízny systém, ktorý Vám umožní zarábať peniaze za uskutočnené nákupy prostredníctvom Vášho unikátneho odkazu na náš internetový obchod.

 

AKO SYSTÉM FUNGUJE

Najskôr je potrebné sa u nás zaregistrovať do provízneho systému/affilate – pozri obrázok:Snímek obrazovky 2019-03-11 v 8.32.49_1

Následne bude Vaša registrácia schválená a o schválení budete informovaný e-mailom.

Následne:

Ak umiestnite na svoje stránky alebo do príslušných diskusií na internete či na Facebooku textový odkaz na konkrétnu akciu, zvýhodnenie, kategóriu, produkt či banner alebo ikonku s unikátnym odkazom (ktorý je v systéme po registrácii dostupný – pozrite obrázok:

odkaz a bannery

po prihlásení sa do eshopu) a zákazník klikne na tento odkaz, automaticky bude  presmerovaný do nášho e-shopu. Nevzťahuje sa to na Vás samotných.

Vo chvíli, keď tento zákazník vytvorí objednávku, okrem Vás samotných, objednávkový systém uloží k Vášmu používateľskému menu aj túto objednávku. V okamihu, kedy je objednávka z našej strany vybavená a zaplatená zákazníkom, provízny systém Vám automaticky pridelí províziu vo výške 10.00 % z celkovej ceny objednaného tovaru (do celkovej ceny sa nezapočítava cena dopravy a platby). Provízia sa nepripočíta, ak si sami prostredníctvom svojho odkazu zrealizujete svoju objednávku a tiež ak využije daný človek pri objednávke zľavový kód našich ambasádorov.

Objednávky, ktoré boli vytvorené prostredníctvom Vášho unikátneho odkazu, môžete sledovať pod odkazom – pozrite Váš účet:

přehled

po prihlásení sa do systému vždy uvidíte prehľad objednávok a výšku provízie, ktorú máte k dispozícii. 

Odkaz môžete smerovať priamo na e-shop alebo na konkrétnu kategóriu či produkt, vždy máte všetky kategórie, produkty či akcie k dispozícii v prehľade pod Vaším účtom, kde sú k dispozícii aj bannery.