Reklamácia alebo odstúpenie od zmluvy (vrátenie)

Reklamácia alebo odstúpenie od zmluvy (vrátenie tovaru v zákonnej lehote)

Dobrý deň naši Vážení zákazníci,
pre čo možno najkvalitnejšie služby pre Vás vybavujeme všetky reklamácie a odstúpenia od zmluvy pri vrátení tovaru výhradne elektronicky a pomocou tých najmodernejších programov.

Preto, prosím, v prípade, že je potrebné niečo, bohužiaľ, reklamovať alebo len chcete vrátiť tovar a odstúpiť tak od zmluvy v zákonnej lehote, vyplňte formulár, ktorý je k dispozícii na stiahnutie nižšie. Sú tu formuláre na zákonné odstúpenie od kúpnej zmluvy do 14 dní od nákupu, ale aj reklamačný formulár pri vade tovaru.

Následne, prosím, odošlite tovar k nám na adresu:

B.E.S. - Petrovice, s.r.o.
Táborská 42
26255 Petrovice u Sedlčan

Každá zásielka obsahuje príslušný štítok pre vrátenie tovaru prostredníctvom služby Českej pošty.

Štítok možno využiť pri odstúpení od kúpnej zmluvy v zákonnej lehote 14 dní a následne budú odpočítané náklady vo výške 59,- Kč s DPH za túto službu z hodnoty vráteného tovaru. Táto položka bude súčasťou položiek na dobropise.

V prípade, že budete tovar reklamovať z dôvodu vady tovaru, použite tento štítok na zaslanie tovaru späť k nám. Nebude Vám účtovaný žiadny poplatok za dopravu reklamovaného tovaru.

V prípade neuznania reklamácie sa bude postupovať ako v prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy, t.j. bude Vám účtovaný poplatok 59 Kč s DPH za službu Českej pošty.

Iné prepravné spôsoby nepreplácame, samozrejme, môžete nám tovar poslať aj inou spoločnosťou, ale čiastka Vám nebude nijak refundovaná.

B.E.S. - Petrovice, s.r.o.

Kojetín 31,

262 55 Petrovice

Reklamačný poriadok na stiahnutie >>

 

Oznámenie o odstúpení od zmluvy >>

V prípade, že potrebujete pomoc, obráťte sa na našu špecialistku na reklamácie:

Helena Kabíčková

h.kabickova@bes-petrovice.cz

www.povlecemevas.cz