Odstraňovač hmyzu

Kód: 22-001-0035
Neohodnotené
6,13 €
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
22.9.2021
 Vysoko účinný prípravok na odstránenie zvyškov hmyzu z karosérie vozidiel. Odstraňovač hmyzu Nano Insect Remover sa používa ako pred aplikáciou ochranných politúr, tak i pre následnú údržbu ošetreného vozidla predovšetkým v letných mesiacoch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Najmä na jar a v lete sú karosérie vozidiel vystavované jednému z najagresívnejších vplyvov, ktorým je hmyz. Náraz hmyzu vo 100km / h do nárazníka, kapoty alebo skla zanecháva na častiach karosérie ťažko odstrániteľné stopy, ktoré ak pravidelne nečistíme, ničia veľmi rýchlo lak. Nano Insect Remover (150 ml) je veľmi účinný prostriedok, ktorý zvyšky hmyzu z karosérie rýchlo a efektívne odstraňuje. Zloženie prípravku je prispôsobené tak, aby nepoškodilo samotný lak vozidla ani ochrannú politúru. Používa sa teda ako pre prípravu automobilu pred aplikáciou ochranných politúr, tak pre ľahšie očistenie plôch ošetreného vozidla.

Ak je Vaše vozidlo zasiahnuté vyššie spomínanými nečistotami, je nutné ich odstrániť ešte pred samotným umývaním vozidla. Čistená miesta potom odporúčame po umytí šampónom ešte odmastiť pomocou prípravku Nano Clear Glass, aby sme odstránili zvyškové mastnoty, ktoré môžu na postihnutých miestach priľnúť.

Návod na použitie:
Prostriedok dôkladne pretrepte, a pomocou rozprašovača naneste na zvyšky hmyzu na karosérii vozidla. Nechajte chvíľu pôsobiť, povrch umyte špongiou, aby ste očistili stopy po hmyzu a potom plochy opláchnite najlepšie tlakovou vodou. Nikdy nenechávajte na karosérii prípravok zaschnúť! Ak sa nečistoty nepodarili úplne odstrániť, postup opakujte. Pred aplikáciou ochranných politúr karosériu čistenú odstraňovačom hmyzu dôkladne umyte prípravkom Nano Shampoo, následne silnejším koncentrátom umývacieho saponátu a po vysušení odporúčame čistená miesta odmastiť prípravkom Nano Clear Glass. Tým sa docieli odstránenie zvyškových mastnôt, ktoré by mohli mať za následok zníženú funkčnosť ochranných politúr. U ošetrených vozidiel lez prípravok bez obáv použiť. V prípade, že sa zvyšky hmyzu ponechajú dlhšie na zasiahnutých plochách, letné teploty ho pripečú k ochrannej politúra. Ak potom na umývanie nepostačí Nano Shampoo, je prípravok Nano Insect Remover najlepším doplnkom.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pikatec
Podľa použitia: na čistenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: