PIKATEC čistič povrchov

Kód: 22-001-0013
Novinka
Neohodnotené
7,77 €
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.9.2020

Čistič povrchov, využitie 20-30 m2. Prostriedok sa hodí na priebežné čistenie a najmä odmastenie všetkých vonkajších i vnútorných nesavých povrchov, ako sú nerezové plochy, keramické plochy, plastové aj lakované povrchy a pod. Zároveň ho veľmi odporúčame k príprave povrchov pred aplikáciami Nano Protect Stainless, Nano protect Ceramic and Sanitary, Nano protect Plastic a Nano Protect Painted Surface.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prostriedok slúžiaci na odmastenie a odstránenie nečistôt pred aplikáciou prostriedkov Nano Protect Stainless, Nano protect Ceramic and Sanitary, Nano Protect Plastic a Nano Protect Painted Surface. Nanočastice (miliardtina metra) ľahko vnikajú do pórov povrchov a odstraňujú nečistoty usadené v ich štruktúre.

Spotreba produktu je približne 20-30 1m2.

Návod na použitie
Pred použitím dôkladne pretrepte! Neaplikujte na priamom slnku či za dažďa! Na čistý a suchý povrch nastriekajte prostriedok Nano Clean Surface a rozotrite. Prípravok Nano Clean Surface nanášajte naozaj v malom množstve pomocou čistého aplikačného handričky. Povrch tak zbavíte nečistôt a mastnoty. V prípade silne znečisteného a zamastenom povrchu ho najskôr umyte vhodným saponátom a dokonale ho opláchnite a vysušte. Na povrchu nesmie zaschnúť kvapky vody, ktoré by boli v ďalšom kroku zakonzervované. Nezabudnite, že čím lepšie povrch vyčistíte, tým lepšia bude priľnavosť poťažmo životnosť následné politúry! Pri silnom znečistení neváhajte povrch opakovane umyť.

Dodatočné parametre

Kategória: Domácnosť
Podľa použitia: na čistenie, Na sklo, Na plast, Na sklokeramiku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: