PIKATEC Sada na kožu

Kód: 22-001-0015
Novinka
Neohodnotené
23,38 €
Objednané
Položka bola vypredaná…

Sada nanokozmetiky pre kompletné vyčistenie a ochranu kožených povrchov. Sada obsahuje čistič kože (50ml) a ochranu kože (50ml). Celková plocha, na ktorú vystačí je 10m2. Prípravky sa hodí na kožené sedacie súpravy, kožené poťahy stoličiek, kreslá a ďalšie kožený nábytok a predmety. Čistič odstraňuje farbivá, pigmenty, oleje i vosky. Ochrana Nano Protect Leather potom po dokonalom vyčistení a nanesenie vytvorí priepustnú membránu, ktorá bráni ako opotrebovaniu, tak hĺbkovému znečistenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

NANO CLEAN LEATHER

Prostriedok Nano Clean Leather slúži na vyčistenie a odmastenie kože pred aplikáciou ochranného prostriedku Nano Protect Leather. Prostriedok je veľmi šetrný a odstraňuje nečistoty či rôzne farbivá alebo pigmenty z povrchu kože a takisto ju zbavuje rôznych olejov, voskov a jej povrch odmasťuje.

NANO PROTECT LEATHER

Nanotechnologický prostriedok Nano Protect Leather sme špeciálne vyvinuli tak, aby ochránil všetky kožené predmety a veci. Špeciálne zloženie zaisťuje spevnenie povrchu kože a tým aj jeho väčšiu oteruvzdornosť a ochranu proti UV žiareniu, ktoré spôsobuje blednutiu farieb. Prípravok kožu do hĺbky vyživuje, zvláčňuje a dodáva jej potrebný lesk.

Nano Protect Leather neuzatvára póry na povrchu, preto kože môže tzv. "Dýchať". Je to spôsobené tým, že prostriedok tvorí na povrchu akúsi membránu, ktorá síce neprepúšťa kvapky vody, ale naopak prepustí mnohonásobne menšie častice pary. Koža sa potom menej špiní, lepšie čistia a na jej povrchu sa nerozširujú rôzne plesne a bakteriálne kultúry.

Koža oveľa lepšie odoláva bežnému opotrebeniu, spôsobenému napríklad sedením a následným trením pri pohybe osôb na sedacej súprave. Povrchová membrána obsahuje nanočastice, ktoré sú usadené v hrubej štruktúre materiálu tesne pod povrchom. Celý systém je tak spevnený a vydrží oveľa dlhšie ako po ošetrení bežnými prostriedkami na báze rôznych voskov a olejov. Prostriedok obsahuje prísady a vitamíny, zvláčňujúce a vyživujúce koži, ktoré zostávajú v jej štruktúre. Tým, že tieto látky membrána takmer neprepustí von, je koža po celú dobu vyživovaná a chránená.

Poznámka: Ak máme kožu tzv. S chlpom (brúsenou, semiš, alcantara atď.), Na ošetrenie použite ochranu na textil!

Celková plocha na ktorú vystačí ochrana Nano Leather Protection Packu je 10 m2.

Dodatočné parametre

Kategória: Domácnosť
Podľa použitia: na čistenie, Na kožu, Výhodná sada
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: