PIKATEC Sada na sklo

Kód: 22-001-0016
Novinka
Neohodnotené
19,48 €
Objednané
Položka bola vypredaná…
Sada nanokozmetiky pre kompletné vyčistenie a ochranu skiel. Hodí sa ako na ochranu vonkajších skiel, tak aj v interiéri - sprchové kúty, zrkadlá, sklenený nábytok a mnohé ďalšie. Vystačí na ochranu 8 m2 plochy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ošetrený povrch:

Je okrem iného chránený proti UV žiareniu. Materiály vďaka politurám nekrehne, vrchný farby a laky nepraskajú. Stála farebnosť je uchraněných povrchov výsadou ako pevných, tak i textilných materiálov vrátane kože.

Ošetrený povrch odpudzuje nielen vodu, ale aj olej a prach. Zároveň sú materiály politúrou vyhladené a ochránené tvrdú, ale zároveň pružnú vrstvou, ktorá je odolná proti mechanickému poškodeniu.

Princíp ochrany povrchov

Nanotechnológia Pikatec Home je najmodernejšia ochrana všetkých povrchov v domácnosti. Hlavným princípom technológií PIKATEC je vyhladzovanie a spevňovanie povrchov pomocou tenkého filmu ochranné politúry s obsahom nanočastíc, čo daným povrchom dáva nové vlastnosti a zlepšuje existujúce. Každý materiál má pod mikroskopom veľmi členitý povrch, kde sa v jeho nerovnostiach dlhodobo usadzuje špina, mastnoty a iné nečistoty. Tým okrem iného vzniká ideálny "živná pôda" pre baktérie. Je veľmi zdĺhavé a často aj nemožné z týchto nerovností špinu a nežiaduce nečistoty úplne vymyť. upratovanie
trvá veľmi dlho (opakované drhnutie rovnakého miesta) a povrch (najmä svetlý) pôsobí kvôli "zažranej" špine zašle.

Neošetřený povrch - nečistoty po setření hadrem
zůstávají ve struktuře povrchu
Ošetřený povrch - nečistoty jsou lehce odstranitelné
a neulpívají ve struktuře povrchu

Patentované politúry vyvinuté špeciálne pre aplikácie na dané povrchy ich nerovnosti vyhladí a unikátne zloženie s prídavkom nanočastíc zabezpečí dlhodobé zachovanie vlastností a ochranu povrchov proti mechanickému poškodeniu. Následná údržba takto ošetrených plôch je veľmi jednoduchá a rýchla, jedným ťahom handry je možné nečistoty z povrchu zotrieť.

SADA OBSAHUJE
NANO DEGREASER & Polisher - Odmasťovač a Rozlešťovač (predtým NANO CLEAR GLASS - Čistič skiel)
Prostriedok slúžiaci na odmastenie a odstránenie nečistôt pred aplikáciou prostriedku Nano Protect Glass (nanoochrana skiel). Nanočastice (miliardtina metra) ľahko vnikajú do pórov povrchu skla a odstraňujú nečistoty usadené v jeho štruktúre.

NANO PROTECT GLASS - Ochrana na sklá
Ochranná politúra Nano Protect Glass vyhladzuje povrch skiel či zrkadlových plôch a vytvára na nich extrémne tvrdú a pružnú vrstvu z nanočastíc oxidov kremíka a zirkónu. Povrch skla sa tak dokonale uzavrie, ošetrená plocha sa menej špiní, má samočistiaci efekt a jeho údržba je veľmi jednoduchá. Vďaka vodeodolnosť (hydrofobie) dochádza na skle k odvaľovania kvapiek (guličiek) vody po povrchu samospádom, alebo prúdením vzduchu (napríklad prievanom). Prípravok zaistí ochranu pred vodným kameňom, pred chemikáliami (napríklad zvyšky mydiel a sprchových gélov v kúpeľniach), pri oknách napríklad pred vtáčím trusom a ošetrený povrch sa stáva prirodzene antibakteriálnym. Až 2 roky odolávajú ošetrenej plochy aj drobným mechanickým poškodením.

Celková plocha na ktorú vystačí ochrana Nano Glass Protection Packu je 8 m2.

Dodatočné parametre

Kategória: Domácnosť
Podľa použitia: na čistenie, Na sklo, Výhodná sada
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: