Zavolajte nám +420 383 800 155    po - pia 7:30 - 16:00 hod.


DODATOČNÁ ZĽAVA 15 %
na kategórii akcie tohto týždňa kód: ZLAVA15


B.E.S. – Petrovice, s.r.o.

Krátké představenie našej spoločnosti


Menujeme sa Šimákovci a sme rodinná firma so sídlom v Petroviciach s viac ako dvadsaťročnou históriou, teraz už tradičný výrobca vášej obľúbenej posteľnej bielizne a prestieradiel. Naše podnikanie staviame predovšetkým na korektných vzťahoch. Dbáme na ekológiu a prioritou je pre nás kvalita a spokojnosť našich zákazníkov.

Čo robíme a čo nás baví?

 1. výroba prestieradiel a obliečok
 2. zákazková textilná výroba
 3. skladovanie a logistika
 4. predaje (nadnárodné, B2B, koncové)
 5. vlastná tvorba software
 6. dizajnérska činnosť
 7. rozvoj e-commerce
 8. tvorba brandov
 

 

Výroba prestieradiel

V súčasnej dobe sme najväčší výrobný závod na výrobu prestieradiel v ČR a SR, ktoré vyrábame z preverených a veľmi kvalitných materiálov. Sme držiteľmi značky "záruka Českej kvality" od TZÚ. Máme TOP strojné vybavenie, vrátane automatizovanej linky na prípravu a strihanie prestieradiel.

Výroba obliečok

Obliečky vyrábame v neprebernom množstve materiálov, kvalít a dizajnov. Všetok dizajn je navrhnutý podľa najnovších trendov.

Naše konkurenčné výhody

Vďaka našim špecialistom sme schopní ušiť prestieradlo i obliečky na mieru, podľa rozmerov a atypických dispozícií postelí našich zákazníkov. Disponujeme vlastnými skladmi o rozlohe cca 1.500 m2. Všetky naše obliečky a produkty navrhujeme sami, vďaka našim dizajnérom v Rakúsku, Slovinsku, Taliansku a ČR. Preto máme vždy naše licencované vzory, ktoré predávame pod vlastnou značkou alebo značkou nášho odberateľa.

Naša zákaznická základňa

 • Veľké obchodné reťazce - Makro CZ, Metro SK, Metro AT, Metro Hu, Globus CZ, Tarington House EÚ, Neckermann AT, OTTO shop DE (Units), KIKA Liner, Vesna, Vigotex trade
 • Veľkoobchody a B2B predaj - obrovská databáza odberateľov
 • Hotely a Penzióny - dlhoroční a stabilní odberatelia
 • B2C predaj koncovým zákazníkom - dnes databáza viac ako 150.000 našich koncových zákazníkov

Prejsť na web BES-PETROVICE