Sada na lakované povrchy vozu

Kód: 22-001-0032
Novinka
Neohodnotené
19,24 €
Objednané
Položka bola vypredaná…
Nano sada pre vyčistenie a ochranu lakovanýc častí interiéru vozidla po dobu 2 rokov. Chráni pred vyblednutím, praskaním, odpudzuje prach a výrazne znižuje početnosť údržby. Sada obsahuje čistič a ochranu lakovaných povrchov. Celková plocha na ktorú vystačí ochrana Nano Painted Surface Protection Packu je 6 m2
 

Detailné informácie

Podrobný popis

NANO CLEAN SURFACE
Prostriedok slúžiaci na odmastenie a odstránenie nečistôt pred aplikáciou prostriedku Nano Protect Painted Surface. Nanočastice (miliardtina metra) ľahko vnikajú do pórov povrchov a odstraňujú nečistoty usadené v ich štruktúre.

NANO PROTECT PAINTED SURFACE
Nová, revolučná receptúra ​​nanotechnologického prostriedku, ktorý na lakovanom povrchu vytvára neviditeľnú transparentnú vrstvu z nanočastíc (miliardtina metra), teda akýsi tvrdý ochranný štít. Vniká do pórov v štruktúre laku a uzatvára ho, čím ho povrchovo chráni. Vyhladzuje jeho povrch a vďaka prítomnosti tvrdých nanočastíc oxidov ho spevňuje. Má dlhodobé pôsobenie 12 mesiacov, zaistí vysoký lesk, ochranu pred škrabancami od drobných nečistôt a prachu, ochranu pred vplyvmi soľou, chemikáliami, detergenty a UV žiarením. Politúra nanášajte výhradne na plochy předmyté a vyčistené.

Celková plocha na ktorú vystačí ochrana Nano Painted Surface Protection Packu je 6 m2.

Dodatočné parametre

Kategória: Pikatec
Podľa použitia: na čistenie, Ochrana textilných častí vozidla, Výhodná sada
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: