O nás

Kto sme?

Sme česká firma, ktorá sa špecializuje prevažne na kvalitnú posteľnú bielizeň s originálnymi motívmi. Obľubu u zákazníkov si získali predovšetkým obliečky či plachty, a to vďaka českej výrobe. Taktiež nezabúdame na deti, pre ktoré máme širokú ponuku obliečok s rozprávkovými motívmi, filmovými hrdinami alebo domácimi zvieratkami.

 

Prečo nakupovať na PovlečemeVás?

Na trhu sa pohybujeme približne 4 roky a za túto relatívne krátku dobu máme viac ako 200 000 spokojných zákazníkov. Špeciálny dôraz kladieme na rýchlosť dodania a kvalitu tovaru. Zároveň ponúkame dopravu zadarmo pri nákupe nad 77 €, možnosť vstúpiť do vernostného klubu a čerpať tak výhody v podobe zliav alebo bezplatnú výmenu tovaru.

 
Presvedčte sa sami
 
S výberom našej posteľnej bielizne jednoducho nemôžete urobiť krok vedľa! Sledujeme najnovšie trendy, ktoré potom prostredníctvom posteľnej bielizne prenášame do vašej spálne. Či už uprednostňujete moderný dizajn, ale ste skôr za klasiku, siahnite hlavne po kvalitnej posteľnej bielizni, ktorá vám vydrží a budete si do nej schuti ľahať. Všetky naše obliečky sú zdravotne nezávadné a nesú certifikát kvality.